TUZLA VİAPORT MARİNA NEREDE ?

TUZLA VİAPORT MARİNA NEREDE ?

Tuzla viaport marina, ulaşımı aslında çok kolay bir açık hava alışveriş merkezidir. Minibüsle ilk önce gebze hareme binip kaynarca durağında indiğinizde tuzla minibüsüne binip Tuzla Viaporta çok yakın bir şekilde inmiş ve 200 metre kadar yürüdükten sonra varmış olacaksınız. Ya da otobüsle KM12 ye bindiğinizde sizi Tuzla viaportta indirecektir. Ulaşımı oldukça kolay olan bu alışveriş merkezi aslında küçük bir şehir gibi.

istanbul tuzla akvaryum

Anadolu yakasının akvaryumu bulunmaktadır. Tuzla akvaryum olarak da geçmekte ve çeşitli balık türlerini barındırmaktadır. Her yıl artan fiyatlarıyla akvaryumu gezebilirsiniz.

tuzla sahil

Aslanpark adı altında henüz açılmamış olan kedigillerden oluşan bir hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Yine aynı şekilde bilet noktasında biletlerinizi alıp kedigilleri ziyaret edebilirsiniz.

tuzla viaport marina

Lunapark, Asıl odak noktası olan lunaparkı sizin genç, yaşlı ve çocuk gibi bütün kesime hitap eden enerjinin yüksek dozla kullanıldığı bir lunaparktır. Eğlence sizi çağırıyor aslında 🙂

istanbul

Sinema, alışverişten dinlenmek isterseniz sinemaya girip bir film seçip dinlenebilirsiniz.

Mağazalar, Çeşitli her kesime hitap eden çoğu markanın bulunduğu, ev ürünleri, giyim, kozmetik, tekstil gibi çeşitli alışveriş avantajlarını hem gezip hemde alışverişinizi yapabilirsiniz.

tuzla marina

Yemek, ister süs havuzunun bulunduğu alanlarda yemek yiyebilir, ister deniz kenarında yemeğinizi taçlandırabilirsiniz.

tuzla

tuzla viaport

Tuzla viaport, aslında küçük bir şehir gibi, alışverişin tadı, lunapark, aslanpark, akvaryumla eğlence anlayışı, akşam yemeği şıklığı, havuz kenarında yürüyüşle oldukça sevebileceğiniz bir alışveriş merkezi 🙂

TUZLA VİAPORT; İstanbulun içinde küçük şehir sizi çağırıyor 🙂

İnstagram: @gezengozlukcom