SULTANBEYLİ KENAN BEY AT ÇİFTLİĞİ NASIL GİDİLİR ? KENAN BEY AT ÇİFTLİĞİ

SULTANBEYLİ KENAN BEY AT ÇİFTLİĞİ

At binmek ata sporumuz olduğuna göre birde at çiftliği yazısı paylaşalım sizlere :

Kenan Bey At Çiftliğine Nasıl Gidilir ?

Anadolu veya Avrupa yakasından gelecekler için de ilk önce kartal köprüsü yani kartal metroya gitmek gerekiyor. Daha sonra kartal köprüden akbili olanlar için 132 M otobüsüne binip sardunya evleri   durağında iniyorsunuz zaten indiğiniz yönde tabelasını göreceksiniz. Minibüs kullananlar için kartal köprüsünün üstüne çıkıp Sultanbeyli minibüsüne bindiğinizde Kenan Bey At çiftliğinde ineceğim dediğinizde size yardımcı olacaklardır.

Untitled

AT Binme Ücretleri Nedir ?

At binmeden önce bence oralarda bir gezinti yapmalısınız küçük tayları ve at dışında ki diğer hayvanları da görebilirsiniz. Kapalı ve açık alan olmak üzere iki kısımda da at binebilirsiniz. Günü birlik gittiniz de size eğitim yönünde bir şey vermeyeceklerdir. Biz eşimle beraber sadece 40 dakkalık olan bir at binme süresini kullanmıştır. 40 Dakikalık binme süresi 35 TL vermiştik tabi fiyatlar değişmiştir. Kenan beyi arayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. At binme için ilk önce kafeterya tarafından biletinizi alıyorsunuz, bu bileti seyislerden birine verince sizin boyunuza göre bir at seçiyor ve seyis eşliğinde at biniyorsunuz. 🙂

UntitledUntitled

Untitled

 

Untitled

Eğitim nasıl oluyor ve üçreti nasıl bir bilgim yok malesef 🙁

Ayrıca kenan bey at çiftliğinin bir güzel yanıda sabah erken saatlerde gittiyseniz güzel bir köy kahvaltısı yapıp daha sonra at binebilirsiniz, dinlenmek için de çayınızı kafeterya da içip eğitim alan gençleri izleyebilirsiniz :). 

 

Bir güzel yanı ise At çiftliğinin grupanya gibi indirim sitelerinde hem kahvaltı hem de kısa süreli at binme ile birlikte kupon alabiliyorsanız. Grupanyayı bu yönde takip etmenizi öneririm :).

 

Haydi At binicileri Kenan Bey At çiftliği sizi çağırıyor 🙂 

İnstagram: @gezengozlukcom

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.