MÜZELİK CAFE NEREDE, ÇENGELKÖY MÜZELİK CAFE, ÇENGELKÖY ÜSKÜDAR

Çengelköy Müzelik Cafe,

Cafe’ nin de adından anlaşılacağı gibi içerisi müzeye ait görsellerle kaplı. Eski vosvoslar, eski arabalar, çocukluğumuzun oyunu solo karşınıza çıkınca şöyle bir en eskiye döneceksiniz. Bu kış aylarında küçük şöminenin yanında Türk kahvenizi yudumlarken, çocukluğunuzun şokomeli ikram edilince oldukça mutlu olacaksınız. Utanmasanız bu şokomelden direk isteyeceksiniz :). 

çengelköy müzelik cafe kütüphane

Cafe’nin hafif müziğinin etkisine kapılıp o harika tasarım kitaplığından bir kitap seçip okuyabilirsiniz. Kitaplar oldukça ilgi çekici olduğundan ortamında sessizliğine ve loş ışığına  kapılıp kitabı bitirmeye ne dersiniz 🙂 

Müzelik cafe’ de ee çayınızı içtiniz muhabbette sardı tabi bu güzellikte, saatinde farkına varmanız ama farkına vardığınız başka bir  şey vardı, ortamda belli bir hareketlik oldu 🙂 Aaa o da ne burada canlı müzikte mi var deyip çıkan grupları dinlemeye hazır mısınız ? :). O zaman seçeceğiniz tatlıyla iyi seyirler dileyelim sizlere. 

çengelköy müzelik cafe

 

Çengelköy Müzelik Cafe Nerede ?

Müzelik cafe çengelköy ara sokaklarında rahatlıkla bulabileceğiniz bir cafe aslında. Kadıköy’den yada Üsküdar’dan 15 li otobüslere binip Çengelköy durağında indiğinizde İş bankasının arkasında birazcık yürüdükten sonra Müzelik Cafe’ ye ulaşacaksınız. 

çengelköy müzelik cafe kahve

çengelköy müzelik cafe 2

 

 

İnstagram: @gezengozlukcom