MERCAN-İ RESTAURANT, BOLU MERCAN-İ RESTAURANT

Mercan-i Restaurant Nerede ?

Bolu İlçesine yolunuz düştü ve güzel bir restaurantta yemek yemek istiyorsunuz o zaman Mercan-i Restaurant sizi en iyi şekilde ağırlayacağına emin olabilirsiniz. Bolu da ikamet ediyorsanız ama adresi bilmiyorsanız (https://www.yakinimda.com/mercan-i-restaurant.html ) adresine tıklarsanız size  yardımcı olacaktır. 

mercani resturant

bolu mercan

Mercan-i Restaurant  Bolu’nun eski evlerden birine restore edip restaurant halini almış halidir aslında. Dışarıdan bakıldığında konak görünümlü olan restaurant içeriye girdiğinizde sizi kırmızı haliyle saygısıyla ön plana çıkan garsonlar karşılayacaklardır. İlgi ve alaka o kadar fazla ki siz kendinizi saraya girmiş gibi hissedebilirsiniz. 

bolu

bolu restaurant

 

3 katlı olan bu restaurantta siz yemek yerken sizinle özel ilgilen bir garson bulunmakta ve yanınızda ki zile bastığınızda hemen yardımcı olabilmektedirler. Güveçte ve kiremitte ün kazanmış olan bu restaurant damak tadınızı hitap edeceğinize emin olabilirsiniz.

Şöminenin yanında hafif müzik eşliğinde ikram edilen kahvelerinizi yudumlarken oldukça keyif alacaksınız. 


bolu mercan-i restaurant

mercanii restaurant

Mercan-i Restaurant bildiğiniz küçük kafelere benzemediğinden takım elbisenizi ve topuklu ayakkabınızı giymeden gitmeyin derim. Ve rezervasyon şart tabi 🙂

İyi gezmeler dilerim 🙂

İnstagram: @gezengozlukcom