LİVA CAFE & LOUNCE, LİVA CAFE SULTANBEYLİ

Liva Cafe & Lounce Nerede ? ,  Nasıl Gidilir ?

Liva cafe, İstanbul’da Sultanbeyli de bulunmaktadır. Peki Sultanbeyli’ye nasıl gidilir diye soracak olursanız. Kartal Metro durağından 132M nolu otobüse binip çiftlik durağında indiğinizde büyük yeni yapılmış bir cami göreceksiniz. Caminin arka sokağında yer almaktadır. Liva cafe kırmızı halısıyla sizi karşılayacaktır. Biz bu şekilde gittik ama daha ayrıntılı bilgi için

https://moovitapp.com/index/tr/toplu_ta%C5%9F%C4%B1ma-Liva_Cafe___Lounce-Istanbul-site_41102751-15

Yukarıda ki size yardımcı olacaktır.

livacafee

Liva Cafe Nasıl Bir Cafe ?

Liva cafe, Sultanbeylinin gelişmesinde rol oynamıştır. Kırmızı halısıyla sizi karşılayarak modernliğe davet etmekte aynı zamanda eski Türk filmlerinde ki aktörlerin tablolarını görünce etkilenebileceğiniz bir cafe olmaktadır. Eğer kalabalık bir arkadaş grubunuzla gittiyseniz okey masalarının bulunduğu kısma geçerek nargilenizi söyleyebilirsiniz. Ama yok biz okey sevmeyiz şöyle limonatamızı söyleyelim sohbet edeceğiz derseniz şöminenin karşısında yeriniz hazır bile :).

livaa 

livacafelouncelivacafesultanbeyli

sultanbeylicafe

 

Garsonların ilgi ve alakaları  sizi bir kaç kez bu cafeye davet etmelerine sebep olacaktır.

Liva Cafe Doğum Günü Partisi Yapılabilir Mi ?

Sultanbeyli de doğum günü yapacak, kutlama yapacak bir cafe arıyorsanız işte tamda burası Liva Cafe. Sizin kutlamalarınıza eşlik ederek gününüzü güzel geçirmenizi sağlayacaklardır. Fotoğraflardan da görebilirsiniz.

livacafe

 

Güler yüzlü çalışanları ve sahipleriyle Sultanbeyli ye geldiğiniz de Liva’ya uğramadan gitmeyin derim :).

 

İnstagram: @gezengozlukcom