KÜÇÜKÇİFTLİK PARK KARADENİZ ŞENLİĞİ, KONSERLER

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK KARADENİZ ŞENLİĞİ MAÇKA, KONSERLER

Yaz demek bir nevi konserlerle coşmak demek aynı zamanda, İstanbul’da konserlerin çoğu ise  Küçükçiftlik parkta yer almaktadır.

Küçükçiftlik Park Nerede ?

Beşiktaş stadının hemen yer almaktadır. Marmaray, metrobüs veya otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracınızla ise maçka istikametinden beşiktaşa vardığınızda stadının hemen yanında olduğunu göreceksiniz.

maçka

Metrobüs ile; beşiktaş durağında indiğinizde stada doğru ilerlediğinizde konser alanını da göreceksiniz. Otobüs için ise İnönü stadınından küçükçiftliğe giden otobüslere bindiğinizde hemen ulaşmış olacaksınız.

Küçükçiftlik Park Biletleri 

Biletleri Biletix noktalarından yada internetten alabilirsiniz ama internet aldığınız zaman tekrar konser alanında biletinizin basımı için sıra bekleyebilirsiniz. Biz 1 saat beklemiştik küçük bir hatırlatma 🙂

Küçükçiftlikte 2018 yılında ilk defa kutlanan Karadeniz şenliği her yıl geleneksel olarak devam edecektir. Karadeniz fm in hazırladığı bu konsere çeşitli karadeniz sanatcıları katılarak bütün karadeniz bölgesini buluşturmuştur. Eşim ve öğretmen arkadaşımla gittiğim karadeniz şenliğinde fazlasıyla eğlendik. Horonlar, tulumlar, karadeniz türküleriyle damarlarımızdan bizi etkilemişti :).

Karadeniz şenliğinde ki sanatçılar; KOLİVA, İMERA, HORON EVİ , BUĞRAHAN&SERKAN,, VOLKAN ARSLAN, ALİ BARAN, MERVE YAVUZ, HÜLYA POLAT, SELÇUK BALCI, EKİN UZUNLAR gibi değerli sanatçılarla karadeniz sevdamızın dibine dibine vurduğumuzu söyleyebilirim.

küçükçiftlikpark
konser

beşiktaşkaradeniz

karadeniz şenliği

Küçükçiftlik Park Yemekle ile ilgili Bilgiler;

Orada sevmediğimiz tek şey yemekle ilgili sıkıntı, çünkü içkilerin olduğu bölümlerde fiş diye bir saçmalık olmadığı gibi normal ekmek arası, börek gibi çeşitli yemeklerin ise fiş bölümden fiş alıp yemek bölümüne tekrar geri dönüp yemeğimizi almaktı. Fişler 5 tl olarak verilmekte yiyeceğiniz yemeğe göre fişlerinizi alınız çünkü o saçma sıraya bir daha girmek istemeyeceksiniz. Kredi kartı geçmekte arkadaşlar rahat olun 🙂

Çeşitli konserlerde özellikle seneye Karadeniz şenliğinde sizlerle buluşmak üzere 🙂

İnstagram: @gezengozlukcom

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.