İSTMARİNA KARTAL, İSTMARİNA KARTAL NEREDE ?

İstmarina Kartal, Nerede ?

İstmarina, yani İstanbul Marina; İstanbul’ un çokça tercih edilen Kartal İlçesinin sahil kısmında açılan denizin üstünde yeni açılan DAP YAPI tarafından inşa edilmiş alışveriş merkezidir.İSTMARİNA


İstmarina’ya sahilde olduğu için arabası olanlar için ulaşım rahatlığı ama olmayanlar için ise sahil kısmına inip oradan sahilden geçen otobüslere binip tercih edebilirsiniz.  İletişim için açık adres ise; http://www.istmarina.com.tr/iletisim.html  kullanabilirsiniz. 


İSTANBULMARİNA

İSTMARİNAGÖRSEL

Denizin üstüne açılan İstmarina yeni açılmasına rağmen oldukça fazla ilgiye sahip olup, her gün farklı gösterilere yer vermektedir. Üstelik yemek yerlerine hem açık alanda hem de kapalı alanda fazlasıyla yer verilmiştir. Alışveriş açısından ise gözde markaların yer aldığı bu avm bayanlar alışveriş yaparken baylarda onlarla yorulmasın diye mağazaların önünde çeşitli oturma alanları düzenlenmiştir. Bu fikri oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

^#İSTMARİNA

İSTMARİNAAÇIKALAN

 

Peki İstmarina çocuklar için uygun mudur ?

İstmarina çocuklu aileleri de fazlasıyla düşünmüş olup, çocuklar için avm’nin zemin katında akvaryumlu oyun alanı, ve oyun salonu hazırlanmıştır. Buralarda çocuğunuzu eğlendirebilirsiniz. Oyun salonunda ki ücret fiyatları 30 dakikası 30 TL 60 Dakikası ise 35tl dir. 

İSTMARİNAOYUN

İSTMARİNAOYUNALANI (2)

İSTMARİNAOYUNALANI

İSTMARİNAKARYUM

Daha sonrasında deniz manzaralı terasında kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

istmarinaa (1)

İstmarina konser alanı;

İstmarinın açılışında ki konsere denk gelmiştik. Açılış konserleri ücretsiz olduğundan her kesimden insan katılabilmektedir. Kahve dünyasının arkasında bulunuyor. Konser saatinin yarım saat öncesinde orada olmanız konseri daha yakından izlemenize olanak sağlayacaktır. İstmarinanın konser jestlerinden biri ise XR cihazlarından geçtikten sonra sizlere verilen beyaz bilekliklerdir. Hava kararınca bilekliklerin kenarında ki ipi çekerek görsel şölene tanıklık edebilirsiniz. 

İSTMARİNAKONSER


istmarinakonserr

Konserlerin devam edeceğini bildirmek isterim. İstmarina da iyi gezmeler :).

istmarinaa (3)

İnstagram: @gezengozlukcom

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.