FARKLI İŞLER NEREDE ?, FARKLI İŞLER NOVADA AVM

FARKLI İŞLER NEREDE ?, FARKLI İŞLER NOVADA AVM

İlk olarak adının değişik olduğu bu mekan nerede sizleri onu tanıtayım ?

Farklı işler dükkanı, Ataşehir de bulunan Novada Avm de yer almaktadır. Novada Avm’ye ulaşım ise; http://www.placesinistanbul.com/istanbulda-nasil-gidilir-iett-tramway-novada-atasehir-avm.htm?placeID=9803&lan=TR

linke tıklayarak hangi otobüslerin geçtiği görebilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

farklı işler

Farklı İşler Dükkanı;

İçeriye  girdiğimiz de plaktan gelen Türk halk müziği bizi mest etmişti, Çocukluğumuz gazozları, eskiden evimizde bulunan perdeler, daktilo, kablolu telefon, kahve fincanları, solo test oyunu, gazoz kasaları gibi bir çok özel ve nadide eserleri parçaları biriktirmiş bunca yıl saklamış olan bu dükkanın sahibi Mesut bey bizi çok güzel şekilde karşılamıştı.

farklı.işler

WhatsApp Image 2018-12-10 at 18.39.56

Bu farklı işler dükkanında çocukluğunuza döneceksiniz. Çeşit çeşit her şehrin, her tadın  ve taa çocukluğumuzun gazozları bulunmakla beraber bakkallardan aldığımız leblebi tozu, yummy yummy şekerler, emzik şekerler, ekşi tatlı sakızlar, solo test oyunları gibi bir çok çocukluğumuzu anımsatacak eşya bulunmaktadır.

novada avm farklı işler


novada

WhatsApp Image 2018-12-10 at 18.39.56 (1)

 

Biz Mesut Bey’e sorduk; Neden Gazoz?, Neden Gazoza ait bir dükkan açtınız ? Cevabı şu şekilde olmuştu;

‘Sadece hobi olarak başlamıştım bir çok gazoz çeşidi biriktirdim ve zaten biriktirdiklerimi satmıyorum sadece görsellik için bu dükkanda tutuyorum. Satabileceğim gazozları ve çocukluğumu ait olan eşyaları bu farklı işler dükkanın da birleştirmek istedim. Ben samimiyet arıyorum sizin gibi, buraya da starbucks da takılan insanlar gelmeyeceği için böyle bir şey yapmak istedim’ diye açıklamada bulundu.Gerçekten de Mesut beyin samimiyeti dükkanın bu yönle çalışıyor olmasına hayran kalmıştık.

novada avm

 

Ayrıca burada hababam günleri düzenleyeceğini de bizlere bildirdi. Sizde @farklı.isler hesabından takip edebilirsiniz. WhatsApp Image 2018-12-10 at 18.39.57

Sizde çocukluğunuza dönmek istiyorsanız sizi de ‘Farklı İşlere’ bekleriz. 🙂

 

İnstagram: @gezengozlukcom

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.