CAFE NAFTALİN, CAFE NAFTALİN BALAT NEREDE ?

CAFE NAFTALİN, CAFE NAFTALİN BALAT NEREDE ?

Bence Balat bu güzel cafeleriyle meşhur, Yine yeni bir cafe ve yine Balattan, bu güzel cafe için avrupa yada anadolu yakasında oturanlar için marmaray kullanarak yenikapı durağında indiğinizde Balata giden otobüs duraklarına doğru yürümeniz gerekecek yada Eminönü vapurunu kullanarak eminönünde inip yine aynı şekilde Balat iett duraklarına doğru yürümelisiniz. 99A numaralı otobüse bindiğinizde, fener durağında inecekseniz. karşıya geçip durağın karşısında ki ara sokaktan içeri girdiğinizde sağa dönmeniz gerekecek eğer şemşiyeleri gördüyseniz cafeye yaklaşmıssınız demeketir. Şemsiyeleri geçtikten sonra Cafe Naftalin o ihtişamlı binasıyla sizi selamlayacaktır. 

koku

balat cafe

CAFE NAFTALİN

İlk girişteki bisiklet sizi cezbedeği için bir bardak çay da olsa içmek isteyeceksiniz. İçeriye doğru ilerlediğiniz de masaların örtülerini örme eski örtüler olduklarını görünce dahada mutlu olacaksınız. Masa örtülerinin yanı sıra değişik objeler ve biblolar fotograf çekme istediğinizi artıracaktır. Eğer kedilerden korkmayacaksınız cafe 3 kedinin olduğunu söylemek istiyorum. Eğer korkuyorsanız cafenin önünde ki masalarda da oturabilirsiniz. 

naftalin kokulu

kedi

kahve

istanbul

cafe

balatt

balatt

Naftalin cafe de kahvaltı olmamakla beraber içeçek ağırlıklı olarak karşınıza çıkacaktır. Ama bir küçük çayın 4 tl olması biraz fazla olduğunu söylemek isterim :).

naftalin

Balata yolunuz düşerse naftalin kokulu cafeye de uğramınızı tavsiye ederim 🙂

İnstagram: @gezengozlukcom 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.