CADIKÖY CAFE, KADİKÖY CADI CAFE NEREDE ?

CADIKÖY CAFE, KADİKÖY CADI CAFE NEREDE ?

Kadıköy’den ismini alan bu güzel ve değişik cafe kadıköy barbaros caddesinde bulunmaktadır. Metrodan yada otobüsten indiğinizde balıkçılar sokağından çıktığınızda karşınızda kalacaktır. Cadı heykeli sizi karşılayacaktır.:)

cadı

CADIKÖY CAFE

2 kat ve bahçesinden oluşan bu cafe oldukça otantik ve ismini yaşatan bir cafedir. Bahçede ki cadı heykeli ve ışıklandırmasıyla size gel diyebilir :).

kadıköy

İçeri girdiğiniz de ise cadı kostümleri, renkli cadı şapkaları, taş duvarlarda cadı süpürgeleri, cadı maskeleri, cadıların kullandığı küreler, bal kabağı gibi çeşitli objeler ve detaylar dikkatinizi çekebilir. Ayrıca içeride ki kediler sizi korkutabilir :).

cadıköy (2)

cadıköy cafe


cadıköy

Çalışanların ilgisi oldukça güzel ve çay ve türk kahvesinin yanında ki ikramlıkları da oldukça hoş görünmekte. Ve oradaki maskeleri ya da şapkaları kullanmaya izin verilmesi oldukça kafeye artı puanlar topluyor.

hallowen
kostüm

Aşağı kata doğru ilerlediğinizde ise şemşiyeli tavan dikkatinizi çekebilir.

şemşiye

menü

Aşağısı yukarıya ve bahçe kısmına göre biraz daha sakin ve daha toplu grupların burada vakit geçirmekten hoşlanacağı bir kısım olarak düzenlenmiş. Geniş masalar ve cadiköy sahne oldukça güzel düşünülmüş biz gittiğimizde sahne aşamasında bir müzik yoktu ama o sahne eminim boş kalmıyordur 🙂

cadıköy kadıköy
kostüm partisi

Cadıköy kafenın menü kısmını aşağı da ki fotoğrafta bulabilirsiniz.

cadılar

Cadılığınız üzerinizdeyse sizleri de cadıköy cafe ye bekleriz.

 

İntagram : @gezengozlukcom